Ak Titanyum Makine 2014 yılında kendi öz sermayesi ile Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Geçmişi 1968 yılına dayanan firmamız, pul biber ve salça üretimi yapan bölgelerde anahtar teslim tesis imalatı ile bunun yanında iş ortaklarına sunduğu mühendislik hizmeti, keşif hizmeti, teknik destek ve bakım hizmeti ile sektöre adım atmıştır. Gaziantep Makine Sanayisinde ilk paslanmaz metal işleyen atölye unvanına sahip olan firmamız sunduğu kaliteli işçilik ile metal işleme sektöründe öncü firma haline gelmiştir. Makine sektöründe birçok güçlü referansa sahip firmamız, bugüne kadar yürüttüğü projeleri başarı ile sonuca ulaştırmıştır. 2019 yılı itibari ile imalat sektörünü bırakıp sadece proje danışmanlık hizmetleri sunmaya başlamıştır.  Gelişen teknolojik dünyaya sürekli ayak uyduran firmamız; Elektronik otomasyon, Hidrolik Pnomatik, PLC ve Mekatronik sektörlerinde de birçok projeyi başarı ile yürütmüş ve sonuçlandırmıştır.

Günümüz itibari ile sadece komple anahtar teslim tesisler için proje danışmanlığı, üretim uygulama ve yürütme, sos, salça konularında kalite reçeteleri hazırlama hizmeti vermektedir. Ayrıca Gaziantep, Kilis, Balıkesir şehirlerinde gıda imalatı yapmaktadır.

Hızlı Büyüme

Kısa zamanda sektörün öncü firması haline geldik.

İSG Kuralları

İSG kurallarından ödün vermeden hizmet ediyoruz.

Hızlı Çözümler

En hızlı, pratik çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Her müşterimiz, en kaliteli hizmeti hakeder.

AR-GE ve İnovasyon Merkezi

Bünyemizde bulunan AR-GE ve inovasyon merkezi ile her yararlı projeye destek vermekteyiz. Özellikle enerji ve gıda sektörü başta olmak üzere doğru projelere doğru yatırımlar yapmaktayız.

  • Enerji Projeleri 80% 80%
  • Gıda Mak. Projeleri 80% 80%
  • Mekatronik Projeleri 50% 50%
  • Cevher İşleme Projeleri 30% 30%