Cam Kavanoz Dolum Ünitesi

cam_kavanoz_dolum_makinası

Kusursuz Mekanik Teknoloji…

Saatte 3 Ton mamul işleme kapasitesi ile orta ölçekli tesislerin vazgeçilmez ekipmanlarından birisi olan cam kavanoz dolum makinası mekanik/vakum teknolojisi ile çalışır. Böylelikle arıza ve bakım periyotlarını minimum seviyeye indirmiş oluyoruz.

3 dolum başlığından oluşan dolum makinası, istediğiniz gramajı asla şaşmaz. Hassas gramaj ayarı ile 100 gr’dan 2800 gr’a kadar mükemmel verim ile çalışır.

Otomatik plc kontrol ile siz sadece istediğiniz gramaj ayarına dokunun gerisini dönerli otomatik dolum ünitesi sizin için hesaplasın. Sisteme entegre ayrıca teneke kutu pastörizasyon sistemi ve kutu konveyörü mevcuttur.

 

PLC kontrol

PLC elektronik kontrol sistemi sayesinde hem ürünlerinizin istatistiğini kolayca tutun hemde gramaj ayarını kolayca yakalayın.

Kavanoz Kapatma

Cam kavanoz kapatma makinası entegre edilmesi ile bütünleşen cam kavanoz dolum makinası ile üretiminiz artık sorunsuz devam edecek.

Kolay temizlenir

Dolum sonrası otomatik temizleme sistemi sayesinde iç ekipmanların tamamını otomatik temizleyin.

Komple Paslanmaz Çelik

Şase ve Rulmanlar hariç komple paslanmaz krom malzemeden imal edilir.

salça dolum makinası
ön ısıtıcı domates salçası

Cam Kavanoz Dolum Ünitesi Teknik Bilgiler

cam_kavanoz_dolumu

Teklif İsteyin

Dönerli Otomatik Dolum Ünitesi sistemi teknik detay ve teklif için bizimle iletişime geçiniz.

Ak-Titanyum End. Makina San. Cam Kavanoz dolum makinesi sisteminde Türkiyenin öncü firmaları arasında yer almaktadır. 30 yılı aşkın tecrübesi ile sadece makina üretiminde değil salça sektörünün veriminin artrılması içinde sayısız yeni projeye imza atmış ve hayata geçirmiştir.

Ayrıca salça dolum makinesi alt sektöründe 34 yıllık tecrübemiz ve sıfır hata toleransı ile çalışıyoruz. cam kavanoz salça dolum sistemleri yada düz salça dolum sistemlerini her türlü kapasiteye göre çözümlüyoruz.