Döner Başlıklı Otomatik Salça Dolum Makinesi

eşanjör(ön ısıtıcı)

Kusursuz Mekanik Teknoloji…

 

Saatte 6 Ton salça işleme kapasitesi ile orta ölçekli tesislerin vazgeçilmez ekipmanlarından birisi olan dönerli otomatik dolum ünitesi komple mekanik teknoloji sayesinde çalışır. Böylelikle arıza ve bakım periyotlarını minimum seviyeye indirmiş oluyoruz.

10 dolum başlığından 60 dolum başlığına kadar istediğiniz kapasiteye hitap eden dönerli otomatik dolum ünitesi, istediğiniz gramajı asla şaşmaz. Hassas gramaj ayarı ile 100 gr’dan 2000 gr’a kadar mükemmel verim ile çalışır.

Otomatik plc kontrol ile siz sadece istediğiniz gramaj ayarına dokunun gerisini dönerli otomatik dolum ünitesi sizin için hesaplasın. Sisteme entegre ayrıca teneke kutu pastörizasyon sistemi ve kutu konveyörü mevcuttur.

 

PLC kontrol

PLC elektronik kontrol sistemi sayesinde hem ürünlerinizin istatistiğini kolayca tutun hemde gramaj ayarını kolayca yakalayın.

Sıcaklık Kontrol

Mamul sıcaklığını anlık olarak kontrol eden sistem belirlenen sıcaklığa ulaşmadığı takdirde dolumu başlatmaz.

Kolay temizlenir

Dolum sonrası otomatik temizleme sistemi sayesinde iç ekipmanların tamamını otomatik temizleyin.

Komple Paslanmaz Çelik

Şase ve Rulmanlar hariç komple paslanmaz krom malzemeden imal edilir.

ön ısıtıcı domates
ön ısıtıcı domates salçası

Döner Başlıklı Otomatik Salça Dolum Makinesi Teknik Bilgiler

Teklif İsteyin

Dönerli Otomatik Dolum Ünitesi sistemi teknik detay ve teklif için bizimle iletişime geçiniz.

Titanyum Makina Gıda San. Dönerli Otomatik Dolum Ünitesi sisteminde Türkiyenin öncü firmaları arasında yer almaktadır. 30 yılı aşkın tecrübesi ile sadece makina üretiminde değil salça sektörünün veriminin artrılması içinde sayısız yeni projeye imza atmış ve hayata geçirmiştir.

Ayrıca salça dolum makinesi alt sektöründe 34 yıllık tecrübemiz ve sıfır hata toleransı ile çalışıyoruz. Dönerli salça dolum sistemleri yada düz salça dolum sistemlerini her türlü kapasiteye göre çözümlüyoruz.