No-Kondens Bull Sistemi

No-Kondens Bull sistemi ile kondens akuplesini ortadan kaldıran, su tasarrufunu maksimum seviyeye yükselten yeni üretim çağına hoş geldiniz.

Perlit Genleştirme Tesisi

Türkiye’nin en büyük perlit genleştirme tesisi imalatını bitirmiş bulunmaktan gurur duymaktayız. Merkezi Kilis ili olan tesis faaliyete geçtikten sonra üretim kapasitesi olarak Türkiye’nin en büyük tesisi olma özelliğini elinde bulunduracak.

Full Otomatik

PLC Kontrol

Otomatik Brix Ölçer

Ton Günlük Hammadde İşleme Kapasitesi

Ton Saatlik Domates Salçası Üretimi

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Gıda Sektöründe başta; Domates ve Biber salçası üretiminde, teknolojiyi 34 yıllık tecrübesiyle buluşturan Titanyum Makina, Türkiye’nin önde gelen gıda firmalarının çözüm ortağı olmaktan gurur duyar. Daha önce yaptığımız anahtar teslim tesislerimiz hakkında bilgi almak için iletişim kısmından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Maden işleme ve mamul oluşturma proseslerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm makinalar için çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Mikron hassasiyetinde çalışan değirmen makinaları, Dozajlama Makinaları ve Kimyasal Prosesler konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük perlit imalat tesisiyle tanışmaya hazır mısınız? Perlit yapı kalıpları, Perlit dozajlama, Perlit transfer, Full otomatik perlit imalat tesisi ve prosesi hakkında bilgi almak için iletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bünyemizde kurmuş olduğumuz AR-GE ve inovasyon merkezimizde geliştirme olduğumuz projelerle Türkiye Sanayi Kalkınmasına destek vermekteyiz. Ayrıca AR-GE destek hizmetlerimizle, her yeni ve yararlı tüm projelere destek vermekteyiz.

  • Gıda Sektörü Yoğunluk 95% 95%
  • Maden Sektörü Yoğunluk 65% 65%
  • Perlit Sektörü Yoğunluk 85% 85%

3D Tasarım

Animasyon

Sipariş vermeden önce makinalarınızla ilgili her detayı 3D inceleme ve izleme fırsatı bulun!

Yerleşim Planı

Anahtar teslim tesisler için, 3D tesis yerleşim planını görüntüleyin ve inceleyin.

Sıfır Hata

Hatayı kabul etmeyen çizim ve imalat otomasyonları ile sorunsuz imalat aşamaları.

Titanyum Makina ?

Titanyum Makina 2014 yılında kendi öz sermayesi ile Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Geçmişi 1984 yılına dayanan firmamız, pul biber ve salça üretimi yapan bölgelerde anahtar teslim tesis imalatı ile bunun yanında iş ortaklarına sunduğu mühendislik hizmeti, keşif hizmeti, teknik destek ve bakım hizmeti ile ilk tercih olmuştur. Makine sektöründe birçok güçlü referansa sahip firmamız, bugüne kadar yürüttüğü projeleri başarı ile sonuca ulaştırmıştır.

Üretim tesisinde mevcut bulunan son teknoloji talaşlı imalat tezgâhları ve eğitim görmüş tecrübeli teknik elemanları sayesinde hata toleransını 0’a indiren Titanyum Makine, üretim yaptığı iş ortaklarına her zaman sorunsuz hizmet sunmuştur.

Gaziantep Makine Sanayisinde ilk paslanmaz metal işleyen atölye unvanına sahip olan firmamız sunduğu kaliteli işçilik ile metal işleme sektöründe öncü firma haline gelmiştir.

Gelişen teknolojik dünyaya sürekli ayak uyduran firmamız; Elektronik otomasyon, Hidrolik Pnomatik, PLC ve Mekatronik sektörlerinde de birçok projeyi başarı ile yürütmüş ve sonuçlandırmıştır.

1980 Yılından Bu Yana...

Titanyum Makina; Gaziantep Makina Sanayinde paslanmaz çelik ile makina imalatına başlayan başlıca firmalar arasında yer alır.

Zamanında Teslimat...

Başladığımız her projeyi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmek en büyük gurur kaynağımız.

Sorunsuz Teknik Destek...

Teslim ettiğimiz her projenin teknik destek, bakım, onarım işlerini en kısa sürede çözüp imalat sürecinin devam etmesini sağlarız.

Deneyimli Personel...

Bünyemizde konusunda uzman, deneyimli teknik personeller ve mühendisler hizmet vermektedir.

Sizde Titanyum Makina Gıda San. bünyesinde kariyerinizin zirve noktasına ulaşmak isterseniz idari veya teknik ekibimize katılabilirsiniz.

Kariyer Fırsatı

Ne Nasıl Çalışır? Nasıl Üretilir? Teknik sırlar kuşağında sizler için yayınladığımız makalelerimizi takip edebilirsiniz.

Teknik Sırlar Kuşağı

Eğitim faaliyetlerine önem veren Titanyum Makina üniversite bazlı akademik işbirliği yapmaktadır.

 

Akademik İşbirliği

Teklif İsteyin

Ürünlerimiz ve imalatlarımız hakkında teknik bilgi, detay ve teklif almak istiyorsanız bizimle iletişim kurunuz.